La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

5

Jak słucham i czytam wypowiedzi Stanowskiego to mam wrażenie, że zakulisowo jednak Najman mu jakiegoś strzała sprzedał i trochę się w głowie Szanownemu Panu Dziennikarzowi poprzestawiało

konto usunięte

1

@Amigo_Blanco naczelny krytyk wszystkich i wszystkiego

0

@Amigo_Blanco myślę że nie musiał go nawet strzelić,Stanowski to dzban i udowadnia to na każdym kroku. Internet wypala niektórym zwoje i po nim widać to idealnie.

0

@Amigo_Blanco To jest właśnie inteligentne oddzielanie informacji. Tak samo jest z komentatorami, powie coś podczas meczu i to jest świętość. Trzeba mieć wyrobioną swoją opinię na każdy temat. Osobiście lubię, że Stanowski nie gryzie się w język, ale ostatnio w sprawach kadry mu się odkleiło konkretnie, razem z Kowalczykiem. Gadają takie kocopoły, że to jest niepojęte. Boli mnie ten syndrom, że człowiek z góry coś powie to założenie jest takie ze ma zawsze rację. Przykładowo Borek kiedyś coś walnął na temat kadry - bach, każdy uważa to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?