La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

konto usunięte

4

Wracając do wczorajszego meczu i całego zgrupowania kadry to na minus wypadli (opinia subiektywna):
- Milik - brak formy, widać duży zjazd.
- Świderski - to jednak nie ten poziom, ma serce walczy ale na ten moment trochę brakuje.
- Szymański - chyba tylko on wie czemu spalił się z Węgrami
- Reca - człowiek który nigdy nie powinien dostać powołania. Moim zdaniem absolutnie nie ten poziom
- Grosicki - nie gra w klubie nie gra w reprezentacji proste. Niby tylko kilka minut łącznie dostał ale wystarczająco dużo by zobaczyć w jakiej jest formie
- Helik - myśle ze jest w nim sporo jakości ale to zgrupowanie tego nie potwierdziło.

I jeszcze osobista prośba:
Panie Szpakowski z całym szacunkiem za całą karierę ale warto pomyśleć już o emeryturze.

4

@Mat_Cat jak usłyszałem wczoraj "Turbogrosik" to aż mnie ścisnęło z zażenowania, szczególnie że 2 sekundy później Walker przestawił go jak pachołka xD

konto usunięte

2

@Amigo_Blanco dokładnie o tym samym pomyślałem, no i to chwalenie Swiderskiego po czym w tum samym momencie banalna strata.

konto usunięte

0

@Mat_Cat Krychowiak do turbogrosika

0

@Mat_Cat dodałbym do tego znów nie najlepszego Zielińskiego ale chyba na stratę zawodnika tak wyszkolonego technicznie nie możemy sobie pozwolić. Co do reszty zgoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?