La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

0

A może olać za te wielkie $ "Chohlanda" i kupić Isaka? widzę, że to dobry chłopak jest.

0

@fart To już wolę Lautaro.

0

@Pawel13sz Myślisz, że jest lepszy od Isaka? nie oglądam Interu, ale młody troszkę w LL ograny może warto dać mu szansę.

1

@fart Na pewno lepszy technicznie i zwrotniejszy, a jeśli chodzi o Isaka to Borussia ma prawo odkupu go z Sociedad za bodajże 30-40 mln i tak się stanie gdy odejdzie Haaland.

1

@fart Nie no ten Isak to średniak. Wstrzymalbym się z Haalandem i jakimiś watpliwymi nazwiskami i dał szanse chlopakom ze szkółki.

1

@SonBarcaGoku To wymień mi chociaż jednego dobrego napatnika ze szkółki.

0

@SonBarcaGoku obecnie ciężko u nas w szkółce z 9, która mogłaby wejść do pierwszego zespołu

0

@Pawel13sz De La Fuente.

0

@SonBarcaGoku To nie jest typowa 9 tylko skrzydłowy a my potrzebujemy prawdziwego killera pola karnego.

0

@Pawel13sz No wiem, ale jak ma być totalna ruina ekonomiczna to trzeba kombinować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?