La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

0

Lukaku, Haaland, Latauro

gdyby była taka możliwość kogo teoretycznie byście wybrali do naszego zespołu? i dlaczego?

@Yosemite @Nano22 @Kgorecki2500 @VamosRakieta @Janiama i wszyscy:)

konto usunięte

2

@lucca87 Czy to pytanie retoryczne..? Do Haalanda to można porównać Mbappe, ale na pewno nie Lukaku czy Latauro.

0

@lucca87 Oczywiście, że Haalanda. Natomiast ja nie jestem fanem tego transferu jeśli po raz kolejny przyjście gwiazdy ma nadwyrężać budżet klubu. 120 mln + bonusy dla Raioli i ojca Haalanda + wysoka pensja nie jest warta sprowadzania Norwega. Jasne, że jest on fenomenem, ale można sprowadzić za darmo Depaya, dać mu o wiele mniejszą pensję i kombinować z formacją ofensywną Barcelony. Wracając do Haalanda to najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczekanie do 2022 roku i wtedy wykupienie go za kwotę klauzuli, ale znając Borussię będą chcieli zarobić na nim jak najwięcej, więc będą starali się sprzedać go w tym okienku.

4

@lucca87 ja bym poszedł w stronę dzika. Lukaku od zawsze tutaj chciałem.

konto usunięte

2

@lucca87 Lukaku

0

@TheNekro94
3 napastników, pytam widaomo ni ma identycznych piłkarzy, chciałem tylko spytać kogo byście ogólnie chcieli na 9 u nas z tych 3 piłkarzy

1

@lucca87 Mimo iż Halland jest rewelacyjnym napastnikiem to bardziej poszedłbym w stronę Lukaku. Jest to również bardzo dobry napastnik, a na korzyść Lukaku względem Martineza działa to że Lukaku ma europejski paszport.

konto usunięte

2

@lucca87 Lukaku bo jest w doskonałym wieku jak na piłkarza a już z olbrzymim doświadczeniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?