- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
0
Jesli Lewandowski nie zagra w 5 kolejnych pieciu meczach Bundesligi , to i tak prawdopodobnie wygra Złotego Buta
Bedzie to pierwszy piłkarz ktory wygra Złotego Buta , grajac mniej niz 30 meczow w Lidze !!!
0
@Ronaldinho10VB na moje ronaldo go moze chapnac
1
@Ronaldinho10VB Nie lekceważ Martina.
7
@Ronaldinho10VB Messi pozamiata to szemrane towarzystwo. GOAT jest jeden.
0
@fart zbyt duza przewage ma Robert
3
@Ronaldinho10VB Messi ma więcej spotkań. Zobaczysz, że go pyknie.
2
@fart Messi ma max 10 spotkan do zagrania ( a ma 4 zolte kartki) wiec efketywnie trzeba liczyc 9 i 12 goli straty a 13 zeby go pyknac. Przy zalozeniu ze Lewy nie zagra niczego do konca - co raczej sie nie zadzieje. Uwzgledniajac ze mamy po drodze Real czy Atletico to nawet jakby Lewy nie zagral juz nic do konca to Messi 13 goli pewnie nie zdobedzie (to przy 9 meczach to bardzo duzo zeby zakladac)
2
@mekston Statystyka statystyką a piłka piłką. Zobaczymy co się wydarzy. :)
0
@fart pamiętam jak kiedyś Messi przegrał wydawało się pewnego króla strzelców w LM - sezon 16/17, bo Ronaldo właśnie odpalił 10 bramek w fazie pucharowej.
Jednak teraz to też misja z gatunku mission impossible. Jeszcze żeby wiedzieć, że Lewy na pewno nic nie zagra - to może, ale on na te min. 3 a może i 5-6 kolejek wróci.
0
@mekston Żeby było jasne ja się z Tobą zgadzam. To będzie mega ciężkie zadanie. Natomiast ja widzę i jestem przekonany, że Wy również, że Messi odżył przy Koemanie i widać ponownie radość w grze. Jest mnóstwo spotkań do końca a Leo potrafi w jednym meczu strzelić 3 bramki. Nie skreślajmy jeszcze Messiego starta ogromna, ale to Messi. Lewy wróci tylko nikt nie wie czy od razu odpali. To poważny uraz. No zobaczymy jak będzie. ;)
1
@fart Messi strzelecko odżył bardzo w 2021. Od COVID to rok 2020 ciężki - widać było, że wiele nie siedziało Leo (choć asysty szły ładnie i tak). Teraz udaje mu się zrobić nawet takie mecze jakich w karierze nie miał na tak trudnych stadionach jak RSSS czy Bilbao (po raz pierwszy w karierze zapakował tam dublety w lidze)
Co do 3 bramek to potrafi, choć też na tego hat tricka w wykonaniu Leo czekamy - ostatni już ponad rok temu.