La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

0

Cos tak czuje w moczu, ze barto podjął 2 decyzje, które będziemy żałować przez następne 10 lat.
1. To wybór Dembele zamiast Mbappe, który ponoć tez był dogadany.
2. Wywalenie 120 mln na Grizza o którym wiele ludzi mówiło, ze on tu nie pasuje dodatkowo gdzie rok wczesniej mogl przyjść za 20 mln mniej ale nas ośmieszył. A teraz by ta kasa przydała sie na Hochlanda.

Mozna by dodać jeszcze transfer Cou ale kto mogl przypuszczać, ze jeden z najlepszych zawodników w Anglii będzie taki sobie w nieco słabszej przeciez La Liga.
Jednak moim największym osobistym bólem jest to, ze poskąpili tych 20 mln do powrotu Neymara a dawali kase za śmiesznych Nazariów czy tracili na wymianie z Pjaniciem.

1

@SinMistico Dwie to on może dobre podjął.

konto usunięte

4

@SinMistico No z tym posępieniem 20 baniek na Neya i sprowadzeniem Griezmanna to zrobili z siebie kretynów (a konkretnie Barto). No, ale jest tu kilka osób, które biją brawo za ten ruch, więc Barto trafił do swojej grupy docelowej :D

0

@Kettger nie no to wiadomo ale mnie chodzi o to, ze te 2 konkretne decyzje będziemy żałować wiele lat...

3

@SinMistico Mbappe w momencie zakupu Dembele był gorszy, krótka pamięć?

konto usunięte

2

@jeyx77x Evidentniee fanoboye powyżej maja demencje starcza .Gdy Dembele zjadał Bundesligę.

0

@SinMistico Tak już jest, każdy mądry po szkodzie...

0

@SinMistico Pierwszy podpunkt był nie do przewidzenia, nikt nie wiedział jak piłkarze się będą rozwijać a następstwo za Neymara było potrzebne na gwałt

0

@LuisSalvano Sam bodaj chciałeś i Antka wtedy i Neynara. Jak chorągiewka.

0

@SinMistico Tak, napewno ktoś wiedział, że akurat taka się wydarzy historia po ich transferach. Griezmann miał pecha, bo jak już zaczynał grać lepiej, to cyk, syf się wykazał i przyszedł farmer, atmosfera się psuła i potem pandemia, potem kolejny trener i jakimś cudem wraz z Frenkiem zaczął grać dobrze po półtora roku w klubie.

A kto przewidział, że taka historia się potoczy z Ousem? Wtedy to nie był gorszy wybór. Mądry po fakcie.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Przytaczanie faktów Ci nie wychodzi. Nie chciałem go u nas, a szczególnie kosztem Neya.

0

@LuisSalvano Wrócę z pracy i zacznę kopać.

0

@LuisSalvano No tutaj można się domyślić, że cieszyłeś się z jego transferu.https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7486557#comment-7486557

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Uważałem go za jakieś wzmocnienie, ale doczytaj do końca. Tam cały czas żył w mediach temat Neymara. Gdybym wiedział, że albo jeden albo drugi, to w życiu bym się nie cieszył ani trochę, że go sprowadzają.

0

@LuisSalvano Kogo obchodzi to. :D To się nazywa 'bycie mądrym po szkodzie'.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 A kogo obchodzi, co kto napisał kiedyś? Manipulujesz faktami. Gdybyś mnie wtedy spytał: "Griezmann, czy Ney?" to bym Ci odpisał jasno, że Neymar. Teraz też bardzo chcę Depaya, jednak również, gdyby miał przyjść on albo Ney to mój wybór byłby oczywisty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?