- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2269 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2269 Culés
3
Śmierć w chwale czy żywot spokojnego człowieka?
2
@tadzik447 Wybieram to drugie. " Bo chce zarobić bo chce żyć"...
6
@tadzik447 a po co mi jakas tam chwała, spokojny żywot - moze sie czwartego wiesmaka doczekam
5
@marcin62 albo Cyberpunka 2078 :P
3
@tadzik447 śmierć w chwale dla spokojnego żywota moich bliskich.
2
@tadzik447 Żywot spokojnego człowieka, a na koniec śmierć w chwale ;)
1
@MaaNDooG Grzegorz Floryda zmarł w chwale, ale jego bliscy nie mają spokojnego żywota :P
1
@LeoMessiah Widzę, że już wybrałeś inną opcję - cwaniak.
xD
1
@Tomek_TF NCPD albo NKWD się nim zajmie :P
0
@tadzik447 Ja myślę, że zajmie się nim LRPD. Mam konto premium, więc zgłoszenie już wysłałem.
1
@Tomek_TF Tak na poważnie, to mógłbym żyć spokojnie do powiedzmy 40 roku życia i zrobić coś szalonego i zginąć. Nie mam tak, że chcę żyć 100 lat czy coś. Jeśli miałbym być np. najbogatszym człowiekiem świata, ale żyć jeszcze 20 lat to poszedłbym na to.
0
@fart @marcin62 @MaaNDooG @LeoMessiah @Tomek_TF
Zastanówcie się nad tym pytaniem.
0
@tadzik447 tekst z Cyberpunk ale to nie oto chyba chodzixD
0
@tadzik447 Jeśli chodzi o Cyberpunka to na bank bym chciał zostać ,,legendą Night City". Jakoś w tamtym świecie, żyjąc spokojnie nie czułbym się bezpiecznie i w sumie mógłbym umrzeć w każdej chwili zabity przypadkowo przez Trauma Team :P
0
@tadzik447 Spokojne życie. Dla mnie za łatwy wybór. Co mi z śmierci w chwale?
Ale to tak ogólnie, bo jeśli byłaby sytuacja, że musiałbym się poświęcić dla bliskich, no to wybór byłby oczywisty, bo śmierć w chwale>życie w strachu.
0
@tadzik447 żywot spokojnego człowieka. Każdy nieopierzony chłopak wybierze opcje pierwsza, jednak dorosły człowiek dobrze wie,że życie w pamięci innych nie jest nigdy życiem. Życie trzeba czuć i czerpać z niego więcej i więcej