La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

konto usunięte

62

W Barcelonie pierwszy raz od dawna jest dobrze. Trener zaufał młodym piłkarzom, a oni odwdzięczają się dojrzałą grą. Tak młoda drużyna zwiastuje wielkie rzeczy już niebawem. Nawet krnąbrny Dembele zrozumiał gdzie jest i czego się tutaj wymaga. Do tego przygaszone już gwiazdy wracają na właściwe tory. Naprawdę nie ma co psuć tego toksycznym Brazylijczykiem. Wypalony gwiazdor, ogromne zarobki, smród ciągnący się za tym gościem od Santosu. Niedługo kolejne sprawy sądowe przed nim i jego starym. Historia kontuzji Neymara w tym sezonie: uraz mięśni przywodzicieli 22 dni, uraz stawu skokowego 27 dni, uraz mięśni przywodzicieli 37 dni. Nie warto. Takich zawodników trzeba się pozbywać, a nie kupować.

0

@Ratamahatta Griezmann i Coutinho mają tak wypasione kontrakty, że szanse na ich sprzedaż za sensowne pieniądze praktycznie nie istnieją.

0

@Ratamahatta tak jest, po co wprowadzać gangrenę do organizmu, który dopiero co wyzdrowiał ? Ja to bym nawet Coutinho nie skreślał, bo Koeman widział dla niego miejsce w drużynie, przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Żadnych toksycznych ludzi nie potrzeba temu zespołowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?