La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

konto usunięte

5

Neymar Jr...
Gosc mial byc 5 lat temu nastepca Messiego i Ronaldo a nawet w tej chwili nie dorasta im do worka.
W dodatku, biorac pod uwage jak sie Ci dwaj prowadza a jak Ney, to zapewne zawiesza buty na kolku pozniej od brazyliskiej baletnicy.
W ostatnich latach mowilo sie wiecej o Neymargate, urodzinach siostry, powrocie do Barcy niz kandydaturze do ZP.

1

@El dominatore nic sie nie mowilo o jego kandydaturze do ZP.

konto usunięte

0

@Tomek54321 No w sumie... :)

0

@El dominatore jak byl w Barcie to praktycznie jego szanse na ZP byly rowne 0% a jak przeszedl do szejkerow to moze sie to dzwiglo o pare % bo nikt nie zakladal ze PSG bedzie mialo szanse na LM (procz ostatniego sezonu)

konto usunięte

0

@Tomek54321 Nie jestem pewien z tym odejsciem z Barcy. Chlop juz grubo ponad 20 bramek ladowal i mial sporo asyst a bardzo czesto byl najasniejsza postacia w spotkaniu.
Odejscie z Barcy byloby dobrym pomyslem, gdyby nie wybral ligi, ktorej nikt nie traktuje powaznie.
Musialby poprowadzic PSG do wygrania Ligi mistrzow a tak to nawet jakby tam 35 bramek walnal to nikt by go nie btal na powaznie.
Zreszta obecnie to ma tendencje znizkowa. Co sezon to mniej meczow w lidze i mniej asyst. Gosc sie skonczyl jeszcze przed 30 tka.

0

@El dominatore malo ktory Brazylijczyk ciagnie bardzo dlugo swoja kariere ;p wiadomo sa wyjatki ale jak popatrzysz na Ronniego, Adriano, Robinho to kazdy moze swoje wnioski wysnuc, nawet Arthurek ktory mialbyc nowym Iniesta skonczyl sie zanim sie zaczal

konto usunięte

0

@Tomek54321 Cafu, Roberto Silva i Carlos czy Dunga troche pograli. No ale wiekszosc z nich to ma cel "wyjsc z biedy, dostac dobtmry kontrakt i cieszyc sie zyciem".

0

@El dominatore no dlatego napisalem ze nie kazdy. Ale historia pokazuje ze ci co maja poukladane to buduja swoja legende, a ci co powinni blyszczec staczaja sie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?