La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 649 Culés

2

Wczoraj wyszedł stand up Sochy, w którym była wzmianka właśnie o Panie Krzysiu... Obejrzałem występ Sochy, a następnie od razu włączyłem sobie ,,Mój przyjacielu" i tak jakoś zacząłem sobie myśleć trochę o Krawczyku, jaką legendarną muzykę stworzył...
Ogromna tragedia, niech spoczywa w pokoju (*)

konto usunięte

1

@Wossi61FCB Jak Ci siadł tak w ogóle występ Matiego? Dla mnie bardzo dobry. Z nowych programów top komików na podobnym poziomie jest tylko Bałagan... Lotka i Półczłowiek półgłówek Szumiego (ale Sochy najlepszy).

1

@TheNekro94 Mega, pierwsze trzy minuty i już wyłem ze śmiechu :D
Taka trochę kontynuacja Piaskownicy, dużo wzmianek było, ale właśnie zauważyłem, że Socha tak lubi.
A porównując do innych stand upów z tego roku to w sumie mam identyczne zdanie jak ty xD Na pierwszy miejscu program Sochy, na drugim Szumowskiego, a na trzecim Lotka.
Jeszcze Pacześ kilka dni temu wyszedł, muszę go obejrzeć.

konto usunięte

1

@Wossi61FCB Niestety nagranie Zoba co jes jest tragiczne. Zaśmiałem się może z 5 razy... A liczyłem na sztosa, bo byłem na żywo i zwijałem się ze śmiechu. Rafał wybrał chyba zły występ do nagrania.

1

@TheNekro94 Kurde to lipa trochę. Ale może jakoś przeboleję :D
Mnie denerwują strasznie nagrania Wojtka Pięty. Miksuje naraz 5 różnych występów, w każdym inna głośność i jakość dźwięku... Źle mi się tego słucha.

konto usunięte

1

@Wossi61FCB Może Tobie się spodoba ;) Daj znać po :D
Za Wojtkiem nie przepadam jakoś, nie podchodzi mi jego styl.
Ja bardzo żałuję że Rejent nie ma żadnego większego speciala, bo sądzę że by rozwalał. Ale może kiedyś się doczekam ;D

1

@TheNekro94 Kurde tak się teraz zastanawiam i chyba pomyliłem Wojtka z Tomkiem Kołeckim xD To on tak miksuje występy na nagraniach. Kołecki mi podchodzi bardzo, Pięta trochę mniej, ale ma swoje momenty.
Spoko, dam znać :D

2

@TheNekro94 Na pewno o wiele lepszy niz ostatni program Paczesia ktory bardzo zawiodl

konto usunięte

1

@Wossi61FCB Aaa no tak, Kołek tak robi, rzeczywiście :D I nawet spoko jest ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?