- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
22
Kolejny niezwykle istotny krok w drodze do tytułu mistrza Hiszpanii. Pomimo trudności wynikających z niekompetencji sędziego i słabej dyspozycji w pierwszej połowie, której symbolem był fatalny występ Griezmanna zawodnicy stanęli na wysokości zadania i rzutem na taśmę zdobyli bezcenne trzy punkty. Właśnie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.
10
@Chakalaka Griezmann fatalny? No polemizowałbym, na pewno nie był to jego jakiś wybitny mecz, ale też nie fatalny.
Najlepsi według mnie Pedri, Lenglet i Dembele
5
@Wossi61FCB Dla mnie też słabizna Griezmann w tym meczu.
1
@Chakalaka Jak to podobno Sędzia nam pomógł. Na notatniku ci powiedzą :D
5
@Wossi61FCB A co świetny mecz zagrał? 0 drublingów czy jakiegoś zagrożenia z jego strony, 0 prób podjęcia pojedynku, rzuciło mi się w oczy kiedy dostał piłkę będąc na LS i on w stylu Recy w meczu z Anglią podał ją do tyłu...
2
@Coutinho007 Ale o kim ty mówisz? Czy ja napisałem świetny mecz Griezmanna? Nie. Nie był to jego świetny mecz, nie był nawet dobry. Jednak mówienie, że był fatalny też nie jest w pełni sprawiedliwe, bo parę fajnych piłek zagrał (zwłaszcza w drugiej połowie do momentu zmiany). Po prostu przeciętny mecz Francuza.
0
@Chakalaka miejmy nadzieję że zdobędziemy to mistrzostwo! :)
0
@Wossi61FCB Przeciętny? I tutaj bym polemizował, że to był przeciętny mecz Francuza, znowu grał na alibi i nie dał nic a nie sorki działał w defensywie..