La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

5

Kurcze, śmierć Krzysia Krawczyka to jedna z niewielu śmierci znanego człowieka, która w ostatnim czasie jakoś mnie poruszyła.
Może dlatego, że właściwie byłem świadkiem tego jak Krzysztof stał się początkowo imprezowym memem, ale bardzo szybko stał się ikoną łączącą pokolenia. Młodzież była zafascynowana feedbackiem jaki otrzymała w ostatnich latach od Krzysztofa, a sam Krzysztof zdawał się być niezwykle poruszony tym jak znane są jego piosenki i jak łatwo zapełniał koncerty młodzieżą. Stworzyła się niesamowita więź i wierzę, że Krzysztof dzięki nam dostał swoją drugą młodość. Sam byłem na jednym koncercie - wśród mocno lewicowej młodzieży zaczął mówić o tym jak ważny w jego życiu jest Bóg i dostał gromkie brawa - za to jaką osobą był na scenie i dla nas w ostatnich latach swojej kariery.

3

@Amigo_Blanco Bardzo trafny komentarz, ŚP. Krzysztof Krawczyk to nie dał się zaszufladkować, ja - pomimo tego - że wychowałem się na Hendriksie, Jethro Tull, Dee Purple, Sex Pistols und Sid Vicious, Defekt Muzgó, Dezerter, Made in Poland, aaaa szkoda wymieniać, to bardzo cenię twórczość niestety już ŚP. Tadzia Nalepy czy Krzysztofa Krawczyka, ot co!!! Pzdr :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?