- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1312 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1312 Culés
0
Lenglet Jong Araujo oby w sobotę.
2
@Ghotti Ja bym wolał Araujo Mingueza Lenglet a w pomocy Frenkie i wyżej Pedri. Griezmann wczoraj dał taki "popis" bezbarwności, że jego występ od 1 minuty powinien dać pewne wątpliwości.
3
@Ghotti imo de jong to ostatecznością w obronie
0
@Gonzo349 wtedy musiałby Busq usiąść
@Coutinho007 okulistę polecam :)
2
@Ghotti Nie dziekuje, oglądam mecze i widziałem jak grał Griezmann i jeżeli to jest według ciebie mecz godny ofensywnego zawodnika za 120 mln zarabiającego drugą największą pensję w klubie no to chyba zacząłeś kibicować od czasów kiedy on przyszedł do klubu.
0
@Coutinho007 kazał za siebie tyle płacić?
1
@Ghotti Skoro przychodzi zawodnik do klubu za tyle kasy i dostaje taką pensję to oczekuje sie od niego więcej niż to co pokazuje w co drugim meczu, Griezmann sttasznie jest nieregularny i raz może zagrać jak zagrał z Granadą czy jak Bilbao a raz może zagrać jak wczoraj i jak z np takim Getafe, ja od zawodnika jego pokroju oczekuje, że będzie brał gre na siebie a on wczoraj zagrał na alibi.
1
@Coutinho007 Dokładnie. Frenkie w pomocy super wygląda. A Pedri mógłby grać trochę wyżej, za Griezmanna.
3
@Ghotti
Jeżeli Griezmann sam o sobie mówił, ze siedzi przy jednym stole z Ronaldo i Messim, to chyba logiczne ze nie przyjdzie za 3 miliony i nie będzie grał za 2000 euro tygodniówki. Gość zarabia kosmiczne pieniądze, a jest średni na maksa (i to tak naciągane). Dembele który i tak jest mega irytujący, jest jakieś 2 razy groźniejszy od Griezmanna.
1
@kamilop Jeżeli w klasyku ma zagrać tak jak wczoraj to niech lepiej nie wychodzi na boisko od 1 minuty.