La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

24

Skąd się wzięło jakieś nastawienie, że Pique bez gry znowu ma wejść bez pardonu do pierwszej 11? Mingueza I Lenglet weszli na całkiem niezły poziom ostatnio, dobra gra na wyprzedzenie. Pique wszedł na mecz z PSG i biegał jak dziecko we mgle, a jedyne co zapamiętałem z tego meczu to darcie japy, nawet po akcji, gdzie Mbappe sobie obok niego zaczął piłkę przyjmować w polu karnym. Obecnie to nie jest nasze żadne zbawienie. Nie wierzę w Pique, który wraca po kontuzji i w tym wieku gra na intensywności w El Clasico
*oczywiście odnoszę się do proponowanych składów i przewidywan przez katalońskie gazety

1

@insp1re vinicius bedzie krecil mingueza ze hej

2

@amanter Pique też by kręcił że hej

0

@insp1re Z PSG zagrał słabo, był to jego pierwszy mecz po długiej kontuzji i zgadzam się, że teraz też nie powinien wchodzić od razu do pierwszej jedenastki, ale w kontekście dalszych meczów jest to nadal ważny zawodnik, podczas remontady z Sevillą był jednym z najlepszych graczy na boisku i cała linia chodziła jak w szwajcarskim zegarku, nawet Lenglet się przy nim lepiej czuje bo nie musi liderować kiedy jest Gerard, szef bierze tę funkcję na siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?