La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

0

Co do Neymara, jeśli wymiana wog była by realną opcja i PSG oraz Griezman byliby chętni to ja w 100% widziałbym wymianę Ney za Antuana :)

Dembele, Messi, Neymar
oraz Depay na 9tce :)

W końcu z skrzydłowymi, napastnikiem i Leo jako 10szka :)

Przecież ta piła by chodziła jak te 200 km/h z wywiadu Araujo, tylko ze dla wszystkich przeciwników :)

konto usunięte

1

@FC1899Barca przez 1500 minut w sezonie z 4000+ minut. Fajnie fajnie.

1

@Ghotti lepiej produktywne 1500 aniżeli 4000 w których 80% dany gracz jest ciałem obcym na boisku.

konto usunięte

2

@FC1899Barca a nadal ma gol lub asyste co 110 minut. Ot ciało obce.

1

@FC1899Barca A idź mi Panie z tym Neymarem. Z Griezmanna da się wyciągnąć jakąś przyzwoitą kwotę pieniężną, a to jest nam obecnie bardziej potrzebne.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 prędzej.

konto usunięte

0

@Ghotti krótko i na temat :)

0

@Kgorecki2500 Ktoś kupi Griezmana który ma 30 lat i pensje 40 mln euro brutto???

Dobry joke xD

0

@FC1899Barca Po tym że ktoś od nas kupił Semedo, wszystko jest możliwe :)

0

@FC1899Barca Ale Ty wiesz ze obecnie gramy 3-4-1-2? Puszczanie na wahadło Neymara i Dembele to samobójstwo. Od biedy można dać jednego z nich, ale nie obu. Do tego ustawienia należy znaleźć 9 i lewonożnego stopera. A Brazylijczyk nie nadaje się na żadną z tych pozycji. Dopóki w klubie będzie Messi, nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?