- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 547 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 547 Culés
2
Przegramy z Realem tak czuję, nie widze nadziei na wygraną, chyba mają lepszą formę niz my i wygrają lige i Lm. Fatalista ze mnie, ale tak czuję niestety i się stresuję jak nie wiem.
0
@pawello10 Widocznie nie znasz się na piłce lub za młody jesteś, ale to nie twoja wina.
3
@pawello10 Nie jesteś sam. Oby nasi do Soboty przypomnieli sobie jak się grało z Sociedad.
4
@pawello10 o kurwele. Fatalista? To wygląda na ostatni post przed rzuceniem się pod pociąg :]
0
@daniel32778 Można mieć obawy przed klasykiem widząc jaki piach zagraliśmy wczoraj.
0
@daniel32778 Znam się na piłce(nie wiem jak mogłeś takie coś napisać do osoby której nie znasz w ogóle), ale mam obawy i to spore, poza tym nawet nie wiesz jak ja przezywam takie mecze.
2
@Coutinho007 serio ? Oceniasz nas po ostatnim meczu ? Przecież to głupota, każdemu zdarzają się ciężkie spotkania z dołem tabeli
0
@arasz1819 No stres mnie zrzera jak nie wiem.
1
@kaamil1910 Grunt to zagrać lepiej niż wczoraj i lepiej niż LFC co nie powinno być trudne :D
1
@Coutinho007 Oby se przypomnieli, jak nie to chyba jepne na zawał.
1
@pawello10 Real w tym sezonie nie wygra nic. 1 dobry mecz na 10 o niczym nie świadczy. Nie znasz się na piłce, bo panikujesz jak 10 latek.
0
@daniel32778 Ok niech Ci będzie ze się nie znam(XD), ale zauwaz ze była przerwa na reprezentację, Real wygrał po niej dwa mecze i zagrali solidnie, a Barca wróciła i grała jak w najgorszym momencie za kadencji Koemana. Nie mozna mówić ze 1 dobry mecz na 10, jak po 2 tygodniach Real zagrał 2 dobre, a Barca 1 i to delikatnie mówiąc przeciętny. Po tej przerwie real dla mnie jest w lepszej sytuacji, poniewaz zagrali juz dwa mecze i wiedzą na czym stoja, a Barca zagrała tylko jeden i grali słabo. Moim zdaniem barca powinna ostro potrenować nad zgraniem przed sobotą, bo będzie klapa.