- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
0
Kluczowym zawodnikiem w sobotę będzie Mingueza. On jak wyjdzie w pierwszym składzie to zaraz złapie kartkę i po grze będzie. Musi tam wyjść Araujo. De Jong niestety też z konieczności wyjdzie na ŚO. Nie mamy czego się bać jeżeli chodzi o Real, ale środek pola nie do wygrania, Pedri w takich meczach wygląda jak dzieciak przy Kroosie czy Modricu. Messi jak się cofnie do rozgrywania aby pomóc to kto będzie sytuację tworzył?
3
@PatrykBarca De Jong nie gra z konieczności na libero.Jak wyjdziemy 3-5-2 i chłopaki będą mieć dobry dzień to jak najbardziej jesteśmy w stanie zdominować środek pola.
0
@PatrykBarca nie ma się czego bać ? Oby Barca zagrała lepiej niż ostatni mecz bo się po nas przejadą.
0
@MaziFCB Nawet z De Jongiem w środku tą formacją nie ma takiej pewności jak Kroos z Modricem i Casemiro zabezpieczający. U nas jest niby przy 3-5-2 większą kontrola ale Busi nie ma szybkości, Pedri doświadczenia co widać w meczach z "topowymi " rywalami.
0
@PatrykBarca Przeceniasz tą pomoc Realu.Wczoraj przy fatalnym środku pola Liverpoolu robili błędy, a mieli sporo czasu na decyzje, bo często nikt do nich nie doskakiwał.
1
@MaziFCB przecenia? Oni przez cały sezon ciągną ten Real za uszy. To właśnie dzięki duetowi Kroos - Modric wciąż walczą o mistrzostwo.
0
@cat_r37 Ok to powiem inaczej.Przecenia w kontekście naszej pomocy.
0
@MaziFCB Ale nasza pomoc nie notuje takich liczb jak ich. Nie kontroluje też tak meczów. Przecież przejście na system 3-5-2 miało dac właśnie większą kontrolę bo Busi bez zabezpieczenia był jak tykajaca bomba. U nas jest po prostu sporo do roboty....