La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

0

ponieważ oglądam mecze tylko drużyn które lubię to skupiłem się wczoraj na City-BVB
de Bruyne świetny występ, choć BVB inne niż w bundeslidze i groźniejsze niż myślałem

foden powinien skończyć mecz z 2 golami, ma chłopak talent

przerzuciłem na 5 minut na real-liverpool, czy wg was był faul na mane jak wychodził sam na sam? zaraz potem padł gol na 2-0, w ogóle asysta pajaca TAA przednia:-p
w tym pojedynku dobre o tyle ze jedne z tych zespołów odpadnie

2

@lucca87 Moim zdaniem był faul i wtedy z automatu czerwona dla Vasqueza. Choć gwoli sprawiedliwości wcześniej był też faul na Modricu tuż przed linią pola karnego i faul na Benzemie już w polu karnym. Sedzia wczoraj się pogubił, trochę wyglądalo to tak jakby w pierwszej połowie nie było VARu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?