La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

4

Ja tylko powiem, że na La Rambli była spora grupa osób, która przed rewanżowym meczem Realu z Atalanta życzyła wygranej drużynie z Madrytu. Posty te miały naprawdę dużo poleceń, więc takich osób było tutaj naprawdę całkiem sporo. Argumentowali to tym, że Real na pewno odpadnie w 1/4, niezależnie od przeciwnika, a w lidze przez zmęczenie nie będą punktować. Nie mówię, że dwumecz Real - Live jest już rozstrzygnięty, ale nadal nie rozumiem jak można było kibicować prześcieradłom.

0

@Zoker Mi się wydaje, że bardziej z tego powodu, że jakby Real odpadł z Atlantą to nie byłoby żadnej drużyny z ligi hiszpańskiej w ćwierćfinale a to zawsze mogło by się przełożyć na marketing, postrzeganie tej ligi.

2

@Zoker nigdy nie znajdę powodu, dla którego można kibicować prześcieradłom, szczególnie jeśli ten ktoś uważa się za fana Barcelony. Nie rozumiałem jak można im kibicować w meczu z Atletico, tak nie rozumiem jak można było ich wspierać z Atalantą czy Liverpoolem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?