- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
0
Dobre pytanie
https://x.com/DrPawNow/status/1379728599566139392
3
@tomek8756 Polecam zakupy online. Od kilku lat nie byłem w sklepie odzieżowym bo to po prostu jest niewygodne i nieopłacalne. W internecie ceny są niższe, do tego liczne rabaty, darmowa dostawa i zwrot. Na spokojnie można przymierzyć w domu i ewentualnie odesłać. Dzięki temu przynajmniej w tym aspekcie nie odczuwam skutków lockdownu. A ubrania zamawiam średnio co dwa tygodnie.
Oczywiście nie chodzi mi o to żeby nie krytykować zamknięcia tych sklepów, po prostu wskazówka jak można sobie z tym poradzić.
1
@Nano22 Niby tak, ale wiesz jak ja kupowałem w zeszłym roku buty na wiosnę córce (4 lata)? zamówione, odesłane, zamówione odesłane, zamówione... no ujdą.
To za ciasne z boku, to następne sporo za luźne, dopiero za trzecim razem trafiła się para która była w miarę dopasowana. Wszystkie ten sam rozmiar tylko inne modele. A takiemu dziecku to co nowa pora roku to nowe bytu trzeba kupować. Na szczęście na tą wiosnę to jeszcze zdążyliśmy kupić przed zamknięciem galerii i spokojnie udało się wybrać ze 3 pary mierząc je dobrze w sklepie.
1
@Bobo25 No w sumie tak, ja piszę za siebie. Z małym dzieckiem faktycznie jest inaczej bo ciągle rośnie, ja znam swoje rozmiary więc łatwiej jest trafić.
1
@Nano22 Wiem, też dla siebie często zamawiam buty online. Ba, nawet rzadko się zdarza bym je odsyłał, zwykle dane które są podane np. długość wkładki są wystarczające by dobrze dobrać rozmiar. Ale już żona z np. szpilkami to już tak łatwo nie trafia, te jednak muszą być poza długością dobrze dopasowane po bokach itp. A dla dziecka, któremu rośnie stopa cały czas to jest już jedna wielka loteria.
A wracając do temtu z pierwszego posta cały czas się dziwiłem czemu akurat np. księgarnie w galeriach mogły być otwarte cały czas a właśnie ciuchy czy buty już nie. Jak przeczytam wszystkie książki to mogę poczekać na kolejną, ale jak mi się buty rozkleją to mam chodzić w dziurawych? Nie każdy ma dostęp do internetu albo potrafi ogarnąć zakupy on line np. starsi ludzie. Ale nic pojadą najwyżej w dziurawych butach po nową książkę...