- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
8
Wczoraj na Netflixie obejrzałem film o Ronaldo. Film fajnie pokazuje duże emocjonalne związanie piłkarza z rodziną, jego mama przeżywająca każdy mecz jakby byl tym ostatnim jest to niesamowite. Ronaldo jest wzorem do nasladowania oraz super czlowiekiem niestety ciężko zobaczyć to kibicom Barcelony przez to ze CR7 gral wiele lat w Realu.
6
@ZelekBARCA Na boisku zachowuje się jak buc czasami. Ale serce ma naprawdę dobre i jest też super gościem. Prywatnie, tak jak mówisz - wzór do naśladowania.
4
@ZelekBARCA Z pewnością jest wzorem do naśladowania pod względem pracy, ambicji i charakteru na boisku. Ale czy jest super człowiekiem? W sumie o nikim bym się tak nie wypowiadał, ponieważ nie znam go prywatnie.
CR niestety w swoim byciu jest również mocno irytujący, oraz co by nie mówić... miał tego szczęścia bardzo dużo w ostatnich latach co też wpływa na to, że kibice Barcelony/Messiego podchodzą do Niego bardziej negatywnie.
2
@ZelekBARCA To nie jest kwestia tego, że grał dla Realu, ja nie mam czegoś takiego, że z góry nie lubię jakiegoś piłkarza bo grał w Realu, bardzo lubiłem Casillasa, lubię Modricia, a np. nie lubię Ramosa za to jakim jest chamem. Jeśli chodzi CR7 to po prostu pewne jego zachowania są dla mnie niesmaczne, nie lubię tez osób z nadymanym ego i uważam nie potrafi przegrywać, mimo wszystko jestem w stanie docenić jego jakość i karierę, szanuje tego zawodnika, ale bliższej sympatii nie odczuwam.
0
@ZelekBARCA Moim zdaniem film dość mocno średni, szkoda że skupili się w większości na roku 2014 w jego wykonaniu. Spodziewałem się raczej pokazania większości jego dotychczasowej kariery. Brakuje tam czegoś specjalnego co miało chociażby The Last Dance