La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 946 Culés

21

Hahaha, złoto :D Tomasz Ćwiąkała: "Nie mam przekonania czy Ernesto Valverde byłby tak konsekwentny, np. w stawianiu na Pedriego mając Ivana Rakiticia" @VamosRakieta


0

@Pawel13sz Dlatego zaczął sadzać go mając w składzie Frenkiego, Arthura, Busiego, Vidala.

31

@Pawel13sz Gdyby był tu teraz Valverde, to gralibyśmy w pomocy Busquets-de Jong-Pjanić.

konto usunięte

4

@Bartek22 ale by to chodziło ....

5

@Bartek22 I Griezmannem na Lewym Skrzydle.

9

@Pawel13sz Bo to prawda, Pjanić by grał u Valverde, pewnie Moriba by nawet minut nie łapał a na LS Griezmanna byśmy mieli nieprzyjemność oglądać. Mingueza pewnie też by nawet nie dostawał minut w 1 drużynie tylko dalej by była próba odzyskiwania Umtitiego a Vidal by dalej tu siedział.

0

@Coutinho007 tu akurat za dużo się nie zmieniło ;D

5

@insp1re Pod jakim względem? Za późnego Valverde i Setiena to była lipa pod każdym względem. Męczenie buły z jakimiś Slaviami czy Granadami, porażka na każdym froncie przy akompaniamencie gruzowania przez Bayern, średnia wieku 30 lat.. To była masakra.

0

@Coutinho007 Chodziło o Griezmanna na lewym skrzydle.

0

@insp1re On nie gra na LS ostatnio tylko za plecami Dembouza z Leo z resztą to człowiek od 6 pozycji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?