La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

1

Po dzisiejszym meczu PSG proszę wszystkich, którzy umniejszali wielkości Navasa o zabranie głosu... po raz kolejny pokazał, ze TS i belgijski następca mogą mu buty wiązać.

0

@czar007
Nikt nie mówi, że Neymar piłkarsko jest słaby. On jest słaby mentalnie i zrobił z Barcy wycieraczkę do butów, by nie powiedzieć papier toaletowy. Stąd takie opinie na jego temat.

konto usunięte

0

@czar007 Zgadzam się, Neymar jest genialny.

0

@czar007 proszę cię karakan mały miał szczęście bo większość strzałów leciała prosto w niego. Buty moga wiązać ale na wyjscie do galerii z tą fryzurą nie na boisko

0

@Mroziu Gdyby nie on, byłoby pewnie z 8:2. W tamtym pamiętnym meczu TS chyba nic nie wyjął. Potrzebny nam jest bramkarz z taką mentalnością jak Navas.
PS: Z resztą Barcę Koemana też zgasił jak peta w Paryżu.

0

@AmigoBlancos mówimy o Navasie, z którego się tutaj na stronie wielokrotnie śmiano. On jednak w LM kolejny sezon z rzędu pokazuję, że potrafi zagrać w kluczowym meczu sezonu to co Ter Stegen tylko w spotkaniach z ogórkami.

0

@tristan87 Neymar może piłkarsko jet genialny, ale ma "urodziny siostry", "sejf zamiast mózgu" oraz "fochy nastolatki". W dodatku napluł na nasz klub. Klub jest dla mnie większą wartością niż jakiś MoNey$$$. Podatny na kontuzje, rozkapryszony zdrajca.

1

@czar007 chyba nie piszesz serio porównując go do Marka. Nie uwierzę w to nigdy

0

@Mroziu oczywiście bo nie ma czego porównywać. Navas to jest kot Ligi Mistrzów, a w tych rozgrywkach Ter Stegen to zwykły średniak. Dwumecz z PSG, poprzednie rozgrywki LM jak i obecne to potwierdzają. Podobnie jak zaczarowany bronił w Realu - tak Ter Stegen w LM może mu buty wiązać. Jestem tu poważny w 100%. Ter Stegen w LM jest tak skuteczny jak Luis Suarez... Navas natomiast co sezon pokazuje coś wow. Nas też zgasił w drugim meczu, a mógł coś puścić. Ter Stegen natomiast w pierwszym meczu nie pokazał niemal nic. Ooo czyżby postawa bramkarza przyczyniła się do blamażu?? Tak, dokładnie tak. Tytułowanie Ter Stegena najlepszym bramkarzem świata to tak jak nazwanie Gołoty najlepszym pięściarzem w historii. Brak tytułów i psychiki w najważniejszych pojedynkach. Ter Stegen grając w jakiejś Romie pewnie nie byłby brany do TOP10 na świecie.
PS: Mecz z Macedonią też chyba nie był jego asem w rękawie, aby wskoczyć do pierwszego składu reprezentacji.

0

@czar007 Gdybyś nie był kibicem Realu z ołtarzykiem Navasa w domu, to może bym jakkolwiek poważnie twój tekst potraktował. A tak to: "XDDDDDDDDDDDDD" i powtarzam po raz któryś, nikogo już tu nie nabierasz :)

0

@czar007 I tak z ciekawości spojrzałem:

Wszystkie pojedynki Ter Stegen vs Navas w La Lidze i Copa

La Liga 16/17
Barcelona - Real 1:1
Real - Barcelona 2:3

La Liga 17/18
Real - Barcelona 0:3
Barcelona - Real 2:2

Copa del Rey 18/19 semifinals

Barcelona - Real 1:1
Real - Barcelona 0:3

Faktycznie, fajna ta mentalność w ważnych meczach. Taka niezbyt zwycięska ;)

0

@czar007 ale Ty nie za mądry jednak jesteś kolega @Przystankers dobrze cię podsumował. A takie moje pytanie nie masz co robić na stronie białych? A może już psg? Bo tam twój kurduplowaty navasik broni? Dla mnie od tego navasa to nawet Skorupski i Drągowski jest lepszy

0

@Mroziu wystarczy spojrzeć na komentarze tego gościa od kiedy tu dołączył. Zero pozytywów, samo sianie defetyzmu. A jak tylko mu w komentarzach przytaczam tego typu fakty to się do nich nie odnosi, więc pewnie tak samo będzie teraz :D wyjątkowo nieudolny troll

0

@Przystankers defetyzm to ja widzę oglądając mecz. Byłem kibicem Barcy zanim istniało gimnazjum i jestem nadal, ale boli mnie ubóstwianie cienkiego bramkarza i jeszcze gorszego trenera - a trudne mecze to jest to co nam pokazuję, gdzie jesteśmy. Niestety jesteśmy w d... @Mroziu pewnie jesteś zwolennikiem 500+ i w życiu o nic nie walczysz. Navas coś osiągnął i chociaż w reprezentacji gra, a nasz ter Stegen nawet z Macedonią ma problem. Mam nadzieję, że Laporta będzie miał duże ja*a i posprząta to szambo po Bartku. Pogoni Busiego, Pique, Albę i moim zdaniem Ter Stegena. Koniec z pomnikami - potrzebujemy rywalizacji i gruntownej przemiany bez tych świętych krów. Leo pewnie po dzisiejszym meczu podejmie decyzję...

0

@czar007 No to idź "boleć" gdzie indziej, co to da, że napiszesz tutaj 100 razy to samo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?