La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

9

Niepopularna opinia.
Nie przeszkadzaloby mi, gdyby PSG wygralo LM. Nie ma tam Barcelony, wiec nie zalezy mi, kto to wygra. Meh, nawet jak Madryt wygra to mi to wisi. Wiadomo, zawsze mily smaczek jak nasz rywal odpadnie wczesniej, ale nie mam na to zadnego wplywu, wiec po co sie przejmowac?

A tak to same klotnie i szarpaniny tutaj na tematy, na ktore nikt tutaj nie ma zadnego wplywu nawet w 1%. Po co marnowac energie na takie cos?

Z dystansem.

6

@DawidekFCB Jeśli PSG wygra LM, to Neymar uwierzy w ten projekt i zostanie w Paryżu. #PochettinoMusisz

1

@nieprzysiadalnosc No jeśli zostaną najlepszą drużyną w europie to czemu ma nie wierzyć xD

0

@Kondziubarca O tym mówię. Punchline nie dotyczył zostania najlepszą drużyną w Europie, tylko dalszego pobytu w PSG :D

2

@nieprzysiadalnosc A niech zostaje. Po co nam 30-latek z ogromną pensją który dodatkowy jest "niedostępny" kiedy jego siostra ma urodziny?

0

@DawidekFCB chciałbym aby lewy wygrał bylby to wyczyn 2 ligi rok po roku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?