La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

3

A ja dzisiaj w STSie, po bardzo ładnym kursie ryzykuję i stawiam czystą dwójeczkę na Slavię Praga ! Kurs ponad 6 złotych, grają z dziesiątą drużyną Premier League. Tak się składa, że pracując obecnie za południową granicą koledzy z pracy zmuszają mnie do oglądania transmisji, a raczej oglądam, żeby mieć o czym rozmawiać w labie i muszę powiedzieć, że nie są przypadkiem tu gdzie są, dodatkowo pokonali dwie drużyny z Wysp, wygrywając właśnie mecze wyjazdowe: Leicester i Rangers... oglądałem te mecze i to nie był przypadek, Slavia była po prostu lepsza. Dla mnie to czarny koń tych rozgrywek i myślę, że ostatniego słowa jeszcze nie powiedzieli, a jak buki tak pięknie płacą to warto !

0

@panczo Kursów nie podaje się w złotówkach :D

5

@Rastafarnianin racja :) a więc kurs wynosi ponad 6 czeskich koron :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?