La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

4

Jak to zwykle bywa z moimi planami kolejny raz się nie uda. Wszystko się za dobrze układało, dzisiaj akurat jedyny wolny dzień w tygodniu, pracuję tylko na drugie zmiany więc oglądanie meczu odpada gdy pracuję, zaplanowałem sobie cały dzień, miałem pokupować jakieś gadżety typu czipsy i browarki do meczu aby w pełni cieszyć się tym świętem. Aż mnie wczoraj z rana dopadło, zapalenie gardła, zatkany nos, ogólne osłabienie. Ledwo mogę ślinę przełykać. No nic, trzeba będzie przeżyć to bez wspomagaczy. Dawno nie byłem tak nakręcony przed Klasykiem, chyba ostatni raz to ligowe w 2017 na Bernabéu. Nie wiem czy to takie myślenie życzeniowe ale mam tak dobre odczucia co do tego meczu, wierzę że chłopaki pokażą charakter. Zapnijcie pasy to będzie piękny wieczór!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?