- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1826 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1826 Culés
29
Ufff, teraz pokazał się stary dobry Vinicius
9
@BarcaInfo ciekawe za ile ty sie pojawisz po banie :D
2
@Rust_Cohle Po czym? Oj Ty naiwniaku :D
0
@Rust_Cohle Nie tylko ja tak zareagowałem, calma ;D
3
@Rust_Cohle Spokojnie, immunitet. Nic nie będzie
4
@BarcaInfo i w jaki sposob Cie to usprawiedliwi? Czyli polecisz razem z innymi mam nadzieje. Skoro ja za byle wulgaryzm odpoczywalem 2dni ktory nikogo nie obrazil. Pozdrawiam
1
@Rust_Cohle To polecę chłopie, aż tak to przeżywasz? Dej spokój
7
@BarcaInfo Calma xD
Faktycznie jak to ktoś kiedyś powiedział, niby kibic Barcy a ego Ronaldo.
1
@marcin62 Ale to przeżywasz, bardziej niż mecz. Miło, że potrafię Ci zapewnić atrakcje.
3
@BarcaInfo Z meczu niestety musiałem zrezygnować przy końcówce pierwszej połowy (tak to bym tutaj nie siedział :)) a powalczenie o nutkę sprawiedliwości na forum zawsze na propsie.
Weź mi tylko powiedz jak to jest, ciągle pouczasz innych jak mają przestrzegać regulaminu, grozisz ludziom, wyzywasz a z drugiej strony sam łamiesz regulamin i to w tak gruby sposób, usprawiedliwiając to emocjami xD Nie zżera cię od środka uczucie, że jesteś dwulicowy na naszym forum? Czy Twoje ego Ci nie pozwala tego zauważyć? xD Imo jesteś forumowym fenomenem, który obrósł w piórka i dodatkowo jest nietykalny. Niesmaczna mieszanka.
0
@marcin62 Napisałeś dużo kłamstw, nie znasz sytuacji od środka więc tak Ci się tylko wydaje, ale tak nie jest.
1
@BarcaInfo Oceniam to co widzę, jak każdy a "argumenty" typu nie znasz sytuacji od środka (co to w ogóle znaczy w tym kontekście to nie wiem, jakieś wewnętrzne interesiki czy co xD) mnie nie przekonują, bo ich jak zwykle nie możesz albo nie chcesz niczym poprzeć.
No nic tu po mnie, miłego wieczorka życzę mimo wszystko :*