La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

29

Ufff, teraz pokazał się stary dobry Vinicius

konto usunięte

9

@BarcaInfo ciekawe za ile ty sie pojawisz po banie :D

2

@Rust_Cohle Po czym? Oj Ty naiwniaku :D

0

@Rust_Cohle Nie tylko ja tak zareagowałem, calma ;D

konto usunięte

3

@Rust_Cohle Spokojnie, immunitet. Nic nie będzie

konto usunięte

4

@BarcaInfo i w jaki sposob Cie to usprawiedliwi? Czyli polecisz razem z innymi mam nadzieje. Skoro ja za byle wulgaryzm odpoczywalem 2dni ktory nikogo nie obrazil. Pozdrawiam

1

@Rust_Cohle To polecę chłopie, aż tak to przeżywasz? Dej spokój

7

@BarcaInfo Calma xD
Faktycznie jak to ktoś kiedyś powiedział, niby kibic Barcy a ego Ronaldo.

1

@marcin62 Ale to przeżywasz, bardziej niż mecz. Miło, że potrafię Ci zapewnić atrakcje.

3

@BarcaInfo Z meczu niestety musiałem zrezygnować przy końcówce pierwszej połowy (tak to bym tutaj nie siedział :)) a powalczenie o nutkę sprawiedliwości na forum zawsze na propsie.

Weź mi tylko powiedz jak to jest, ciągle pouczasz innych jak mają przestrzegać regulaminu, grozisz ludziom, wyzywasz a z drugiej strony sam łamiesz regulamin i to w tak gruby sposób, usprawiedliwiając to emocjami xD Nie zżera cię od środka uczucie, że jesteś dwulicowy na naszym forum? Czy Twoje ego Ci nie pozwala tego zauważyć? xD Imo jesteś forumowym fenomenem, który obrósł w piórka i dodatkowo jest nietykalny. Niesmaczna mieszanka.

0

@marcin62 Napisałeś dużo kłamstw, nie znasz sytuacji od środka więc tak Ci się tylko wydaje, ale tak nie jest.

1

@BarcaInfo Oceniam to co widzę, jak każdy a "argumenty" typu nie znasz sytuacji od środka (co to w ogóle znaczy w tym kontekście to nie wiem, jakieś wewnętrzne interesiki czy co xD) mnie nie przekonują, bo ich jak zwykle nie możesz albo nie chcesz niczym poprzeć.

No nic tu po mnie, miłego wieczorka życzę mimo wszystko :*

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?