- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
3
Potężny Lągle
https://zapodaj.net/c2e8593d3854e.jpg.html
0
@Zoker zacznij dzień od szkalowania Messiego (ustal komu może być zimno, komu nie:]) i Lengleta. Nazywaj się kibicem Barcelony.
3
@arasz1819 Przepraszam bardzo. Messi jest najlepszy na świecie (to akurat prawda), a Lenglet jest najpotężniejszym obrońcą na świecie (to akurat nie prawda). Czy teraz jestem kibicem Barcelony?
Nie wiem o co Ci chodzi, ale wyjmij kijeczek z tyłeczka i nabierz trochę dystansu, bo dopierdzelasz się teraz do mojej opinii, a potem jeszcze mówisz, że nie jestem kibicem Barcy. Messi jest dla mnie najlepszym zawodnikiem w historii futbolu, co nie zmienia faktu, że w meczu z Realem zagrał słabo, nie biegał i grał pasywnie - to jest moje zdanie. Lenglet jest dla mnie przeciętnym zawodnikiem, kilka meczów miał udanych, ale bardziej w pamięci zapadły mi jego wpadki. To jest moje zdanie i jeśli się z nim nie zgadasz to zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji, a nie pisanie bzdur typu "szkaluj Messiego i Lengleta, nazwij się kibicem Barcelony". Jeśli według Ciebie bycie kibicem polega na chwaleniu piłkarzy klubu, któremu kibicujesz, a szkalowaniu tylko piłkarzy rywali to gratulację.
To już nie pierwszy raz kiedy piszesz taką głupotę, bo Twój durny avatar i nick mi zapadły w pamięć i właśnie głównie mi się kojarzysz z takimi głupimi odpowiedziami.
0
@Zoker O jak nie wiadomo co odpisać to o kiju w dupie zawsze ma poklask :] Przecież to co wypisujesz o tej mokrej koszulce to jest jeden wielki śmiech na sali. Bo Tobie nie było zimno to każdy na świecie ma tak samo odczuwać. Zagrał słabo? Był najgroźniejszy z naszych zawodników będąc krytym czasami trzema zawodnikami. Taki jest moje zdanie. A już czepić się avatra to wyraz potężnego dystansu i dojrzałości.
1
@arasz1819 A doczepianie się avatar to za całą Twoją karierę na LR
1
@Zoker To u niego chyba standard....ja neguje wielkość Koemana i napisałem, że ZZ ma lepsze wyniki z Realem niż Koeman z Barcelona to napisał "Nie przejdzie to przez gardełko pseudokibica?":D mnie tam jego zdanie średnio obchodzi bo trudno go wziąć usera @arasz1819 na poważnie skoro kłamał na mój temat, że niby oczekiwałem pucharów na jesienni, twierdzi, że z 352 to Koeman pierwszy miał wyniki, a Real gra ogranym składem.
0
@Bagsik88 czlowieku ty masz jakąś obsesję. Udaj się do lekarza, bo ewidentnie potrzebujesz pomocy.
0
@arasz1819 Dziękuje za diagnozę:)
0
@Bagsik88 diagnozę postawi specjalista. Ale nie będzie to raczej nie dobrego.
0
@arasz1819 Dziękuję za radę;)