La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

17

Rozwala mnie ta mentalność niektórych. Sędzia doliczył za mało minut - no i co z tego? W 94 minuty nie potrafiliśmy strzelić no to w 96 byśmy strzelili?
Sędzia nie sprawdził kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym - no i co z tego? Barcelona sama sobie winna, mogli strzelić wcześniej.

Końcowy wynik to 1-2, mogliśmy dostać karnego na Dembélé przy stanie 0-2 w pierwszej połowie. Jak by tego mało to właśnie w tej ostatniej minucie nasz strzał wylądował na poprzeczce. Te powyższe sytuacje z sędziami miały bezpośredni wpływ na wynik. Jak można je ignorować? Co innego gdyby wynik był 0-3 i Real by dominował.

3

@Nano22 Była też sytuacja z Busquetsem, który powinien dostać minimum żółtą za faul na Vasquezie, a nie dostał nic. Z kartką inaczej by bronił. W tym konkretnym meczu nie doszukiwałbym się winy w decyzjach sędziego.
Nie uważam, że wynik został wypaczony, Real był lepszym zespołem, ale zgadzam się co do treści komentarza. Są ludzie, którzy nawet jakby nam nie podyktowano 5 prawidłowych karnych, to powiedzą, że co z tego, bo jakbyśmy byli lepsi to i tak byśmy wygrali.

0

@Bartek22 Real był lepszym zespołem?

konto usunięte

3

@Nano22 No tak, w końcu mało było meczów, kiedy wynik rozstrzygał się w ostatnich sekundach. Ostatni raz z Valladolid, haha.

0

@joloskyy Był lepszym, miał więcej z gry, my praktycznie nie stworzyliśmy sobie okazji. Jedyne jakie przychodzą mi do głowy, to poprzeczka Moriby i jak Alba chciał podać chyba do Griza i Courtois to przeciął. Jeszcze na upartego poprzeczka z rożnego.

konto usunięte

1

@Nano22 Po co w ogóle doliczać? Jak ktoś w 90 minut nie strzelił to później też nie strzeli. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?