La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

1

Tak ładnie się rok zapowiadał a tu Real ma prostą drogę oo dublet...

14

@jeyx77x Jeszcze kilka zakrętów w postaci rewanżu z Liverpoolem czy meczu z Sevillą jest, więc nie taka prosta. Jeśli zdobędą ten dublet to najwyraźniej zasłużenie, bo pokonali Barcelonę dwa razy w tym sezonie, a w LM pomimo kontuzji i braków kadrowych radzą sobie zaskakująco dobrze.

konto usunięte

0

@jeyx77x Nie no, bardzo prostą. A Sevilla to już w ogóle drużyna, której manitę wbiją.

0

@jeyx77x Prosta? W LM może mieć np. City, a z City rok temu mieli z nimi mecz w tym składzie i Real był zgubiony. W lidze cztery ciężkie mecze Betis, Sevilla, Bilbao czy Villarreal. Nawet z Getafe nie będzie łatwo, niby przydupas Realu ale porażka może im skomplikować sytuacje pozostania w lidze. Prosta drpga to jakby mieli z 6 pkt przewagi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?