La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

1

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z awansem polskich zespołów do rozgrywek europejskich?
Według flashscore mistrz zagra w kwalifikacjach do LM, a drugie i trzecie miejsce w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Pomijając fakt, że te nowe rozgrywki są bezsensowne, czemu żadna ekipa nie będzie walczyła o Ligę Europy? Czy to po prostu błąd na stronie flashscore?

0

@Zoker to nie błąd jesteśmy za słabi na LE

0

@Zoker chyba można grać w eliminacjach do LE odpadając w którejś tam rundzie eliminacji do LM.

0

@joloskyy można, ale dziwi mnie w sumie fakt, że miejsce w tabeli w ekstraklapie nie gwarantuje udziału w kwalifikacjach do LE

1

@Zoker Pewny nie jestem na 100%, ale chyba zwycięzca Pucharu Polski gra w eliminacjach do Ligi Europy.
Wtedy by się zgadzało.

konto usunięte

1

@Zoker beznadziejne występy Polskich klubów w pucharach sprawił,że jesteśmy na dnie rankingów to będziemy grać w gorszych pucharach,bo na lepsze jesteśmy za słabi. Smutna rzeczywistośc naszej piłki klubowej;)

1

@Zoker
To nie błąd. Takie zasady obecne miejsce w rankingu europejskim sprawia że do ligi Europy możemy dostać się odpadając tylko w eliminacji do ligi mistrzów.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Liga_Europy_UEFA_(2021/2022)

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?