La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

3

Co myślicie o tej sprawie z Głogowa-wobec tamtej kobiety-czy była uzasadniona?Moim zdaniem doszło do przekroczenia uprawnień przez policjanta

3

@tomek8756 Nie ma o czym dyskutować nawet.

6

@tomek8756 Daj spokój. Za chwilę usłyszysz następujący komentarz ze strony policji czy rządu, że kobieta zachowywała się agresywnie, była pod wpływem narkotyków czy inne bzdety. I po sprawie. A i pewnie jeszcze będzie oskarżona o napaść na funkcjonariusza. W tym kraju jak jesteś gorszego sortu to nie masz żadnych praw.

4

@fart fajne prawo pytać policjanta czy mu przywalić i naruszać jego nietykalność po czym płacz, że się zostało obezwładnionym.

konto usunięte

2

@tomek8756 Tam widać że dostaje jednego strzała, jeżeli faktycznie naruszyła nietykalność cielesną policjanta to uzasadnione, po coś są pewne zasady, ludzie je znają, nie może być tak że policjanta można traktować jako zabawkę czy nie wiadomo co. Całej sprawy nie znamy, widzimy tylko fragment ale jeżeli faktycznie szarpała policjanta za mundur to reakcja prawidłowa.

1

@NaFazieHitman Jestem przekonany, że wspomniana kobieta stanowiła poważne zgarożenie dla tego nieśmiałego i wyszkolonego policjanta. Może udzielała mu wskazówek co dalej ma robić?. Nie bronię wulgarnych zaczepek czy też prowokacji, ale ludzie szanujmy się. Za chwilę dojdziemy do takich absurdów, że trzeba będzie przed policją klękać.

1

@tomek8756 myślę tyle, że jakby to było w Ameryce to by tej laski mogło już nie być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?