La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

13

Dość wiele mówi się o Eintrachcie Frankfurt w ostatnich miesiącach, który najprawdopodobniej skończy sezon ligowy na trzecim miejscu (Wolfsburg czeka droga po szkle czy innym rozgrzanym węglu, gdzie całkiem realne jest strata ponad 9 punktów w ostatnich 6 kolejkach) i Andre Silvie, lecz kolejny sezon praktycznie nic się nie mówi o ojcu tego sukcesu, czyli trenerze Adim Hutterze. Popatrzmy na prawdopodobnie najsilniejszy ich skład na ten moment.
Andre Silva - Kompletny niewypał w Milanie.
Luka Jovic - Kompletny niewypał w Realu.
Amin Younes - Nie wiem czy kompletny, ale z pewnością niewypał.
Kevin Trapp - Bramkarz o wątpliwych umiejętnościach by pełnić w PSG rolę numer dwa.
Po czterech pierwszych nazwiskach można dojść do pewnych wniosków na temat ligi w której występują, ale warto popatrzeć na pozostałych siedmiu podstawowych zawodników.
Sebastian Rode - Niewypał transferowy Bayernu i Dortmundu. Po przyjściu do Eintrachtu wybrany najlepszym transferem rundy i dalej utrzymuje ten wysoki poziom.
Erik Durm - Kibice Dortmundu pewnie dalej mają PTSD widząc go w białej koszulce. W słabym Huddersfield również nie dał rady. Obecnie bardzo solidny piłkarz na swojej pozycji.
Djibril Sow - Niegdyś następca Dahouda w Monchengladbach, na który za swój mierny poziom poleciał rok po awansie do pierwszej drużyny. Wrócił odbudować się na kilka lat do Szwajcarii i teraz już przypomina poważnego piłkarza na boisku.
Stefan Ilsanker - Zawodnik za słaby aby pełnić rolę trybunowicza w Lipsku. Bardzo solidny zawodnik.
Martin Hinteregger - Niezły stoper drużyny mającej 3 punkty nad strefą spadkową. Od czasu transferu do Eintrachtu co sezon walczy o tytuł bycie w jedenastce sezonu.
Makoto Hasebe - 37 letni ligowiec, który w wieku 36 lat walczył jak równy z równym z Upamecano o bycie w jedenastce sezonu.
Filip Kostic - Zawodnik za słaby na Hamburg w drugiej lidze. Przez kilka lat najlepszy zawodnik na lewej obronie/wahadle w całej lidze.
Prawie cała ich drużyna od kilku lat jest budowana na tej klasy piłkarzach (odpadach, średniakach ligowych), a mimo tego Adolf Hutter od lat potrafi coś z tego ulepić, a nawet walczyć z tym o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów czy wcześniej o finał Ligi Europy. Został tam stworzony swego rodzaju ekosystem podobny do tego Nagelsmannowego, który potrafi wycisnąć mocne strony z zawodników do cna, ale w innych zespołach o standardowym podejściu to się nie uda. Mam nadzieję, że to będzie faktycznie jego ostatni sezon i dobierze się do drużyny z lepszymi personaliami. Oby Monchengladbach.

1

@Khajio Ja bym go wolał w BVB zamiast Terzicia.

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 To był szczerze mówiąc mój numer dwa, który wskoczył na numer jeden w okolicach zatrudnienia Rosa. Największy problem z Hutterem jest taki, że do swojej gry potrzebuje graczy o żelaznych płucach w połączeniu z ponadprzeciętną szybkością, przez co do końca nie byłem do niego w 100% przekonany. Dortmund zatrudniając Tuchela, Bosza i Favra wyewoluował z takiej gry na bardziej techniczną, czyli bardziej odpowiadającą Rosowi. W szybszej grze opartej na przebojowości Guerreiro (bodajże najwolniejszy LO w całej lidze, wolniejszy nawet od Hummelsa) i Morey (minimalnie lepsze osiągi) praktycznie poszliby na stratę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?