La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

0

Najlepsze jest jak funkcjonariusze wydają polecenia i tak dalej, osoba np kładzie się bo twierdzi że nie pójdzie z nimi mimo tego, że proszą. A potem jak siła to wszyscy źli a tłum krzyczy bandyci XD xD
Taki filmik widziałem. Ludzie chyba oglądają zbyt wiele telewizji, że szacunku im brak do munduru.

0

@marcin000019 Jakiś polisman przeszukuje mniee

2

@marcin000019 Nie bez powodu ludzie nie mają szacunku do munduru. Na ulicę rzucani są "policjanci", którzy dopiero co skończyli szkolenie i nie mają pojęcia jak obchodzić się z ludźmi. Będziesz szedł sobie sam bez maseczki to we 3 do Ciebie podlecą i dadzą Ci mandat, a jak jakiś pijany seba będzie ich wyzywał to nawet się nie odwrócą.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys fajna piosenka wpada w ucho

1

@marcin000019 Szacunek do munduru i ludzi którzy zamaskowani wchodzą i spisują ludzi na siłowni czy ten utrudniają funkcjonowanie takiego klubu? Naprawdę?

konto usunięte

1

@Zoker odwrócą się do seby i go zgarną gdzie trzeba, a Ty jak będziesz miał maseczkę to nawet nie podejdą,

konto usunięte

0

@bartekvisca takie mają zadania to je realizują, jeżeli klub nie ma być prawa otwarty to czego nie rozumiesz w tym zapisie? Jasno mówi..

3

@marcin000019 No ostatnio miałem sytuację na starówce w Toruniu jak szedł pijany seba i wyzywał policjantów to nawet się nie odwrócili XD Poza tym w policji teraz to jest taka korupcja, że pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy.
@Amigo_Blanco oj pamiętam ten filmik


obczajcie sobie tutaj jak policjanci uciekali chodnikiem po tym jak koleś nagrywał ich telefonem, chcieli wymusić mandat

3

@marcin000019 Już kolejny Twój wpis o "braku szacunku do munduru"
Jakby Ci to ująć...jak policja kilka lat temu strajkowała to miała poparcie większej części społeczeństwa. Jak ci sami policjanci zaczęli bezmyślnie nękać przypadkowych ludzi (vide "co pan ma na rachunku, frytki z rybą, tak?") to stali się pośmiewiskiem i nikt nie bierze ich na poważnie.

konto usunięte

0

@Amigo_Blanco o tym rachunku to o czym mówisz amigisie? Jest jakiś filmik?

1

@marcin000019 Proszę ;)


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?