La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

konto usunięte

11

Widzę ,że Braun znowu dzisiaj przypajacował. a potem tacy zwolennicy konfy mówią ,że ona nie neguje epidemii :D

3

@MarioVeB! Kondominium radiowo-szczepionkowe pod korporacyjnym zarządem powierniczym. :)

konto usunięte

3

@Kettger kolejny dowód na to ,że tego tworu nie warto poważnie traktować. to partia mem :D To taki ruch palikota tylko w druga stronę.

5

@MarioVeB! Napiszę po Twojemu: "znowu jakies urojenia?"

konto usunięte

0

@Witekk10 witeczku notoryczny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem to jednak twoja domena.
Szkoda.

8

@MarioVeB! Naucz się w końcu stawiać znaki interpunkcyjne w zdaniach, Mariuszu (tak, imiona piszemy wielką literą).

konto usunięte

0

@Witekk10
Dobrze

0

@MarioVeB! No i git.
Co do tematu dyskusji - myślę, że Braunowi chodzi przede wszystkim o to, że noszenie maseczek nie ma podstawy prawnej, o czym ciągle wspomina. Mi samemu takie zachowanie się nie podoba.
A czy Konfederacja podważa istnienie epidemii? Bardziej chodzi o podejście rządów i mediów do całej sprawy. Tyle.

konto usunięte

1

@Witekk10 Noszenie maseczek w zamkniętych pomieszczeniach ma podstawy ZDROWTNE i to powinno byc najważniejsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?