La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

5

Do wszystkich zainteresowanych sprowadzeniem Haalanda do Barcelony. Spokojnie, dajcie mu czas to wciąż dzieciak, tyle że, z ogromnym talentem. Rozgrywa dopiero pierwszy poważny sezon w Europie, w ubiegłym dopiero się klimatyzował w BVB, owszem statystyki w LM ma imponujące (więcej goli niż meczy). Oczywiście, jest jednym z najbardziej perspektywicznych piłkarzy na świecie i może się kolosalnie rozwinąć, ale patrzcie na styl gry BVB. Oni grają na niego, sporo dośrodkowań, tak żeby Wiking mógłby się wykazać w tym polu karnym. Młody jest jak tur, potrafi przestawić sobie stopera i umiejętnie korzysta ze swojej fizyczności, a także ma dobre warunki fizyczne do takiej gry. Typowa dziewiątka żyjąca z podań i dośrodkowań, według mnie w Barcelonie by nie wypalił, ze względu, że Laporta nie weźmie na trenera kogoś pokroju Simeone, tylko będzie to osoba mająca Cruyffismo we krwi np. Xavi lub Roberto Martinez. Do Tiki-Taki dużo bardziej będzie pasował Fati, Depay, Neymar i szczerze tutaj, nie ma się co zastanawiać kogo kupić, tylko minimalizować ryzyko, jakim byłoby sprowadzenie kolejnego niewypału transferowego jak rekordowe transfery Bartomeu. Całe szczęście, Laporta nie jest desperatem jak jego poprzednik. On tutaj zbuduje projekt sportowy, który przywróci Barcelonie honor na arenie międzynarodowej i znów każdy z Dumą Katolonii będzie się musiał liczyć. Oczywiście, nie można też Erlinga skreślać, bo w perspektywie dwóch czy trzech sezonów może się, na tyle rozwinąć, że będzie kompletną dziewiątką, zyska predyspozycje do gry na małej przestrzeni i będzie brylował w grze kombinacyjnej. Taki napastnik w Barcelonie byłby prawdziwym skarbem :D
Jednak póki, co dajmy mu czas.

1

@Barca_Big_Moment Dawać mnie tego dzika Lukaku i jedziemy po tryplete.

5

@Barca_Big_Moment Już było paru takich co mieli być wielcy i skończyli na ławce. Haaland wydaje się charakterny może udzwignąć presję, a to najważniejsze po przybyciu do wielkiego klubu, jednak nic nie jest pewne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?