- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
4
Dobra, @LuisSalvano zakładziki z usuwaniem konta to za gruba sprawa jak na moje uzależnienie ale proponuje zakładzik o 100 ziko (nie do łapki, a na wybrany cel typu schronisko, jakas zrzutka na pomagam. Wszystko do uzgodnienia) jeżeli Ney przejdzie lub też nie w ciągu najbliższego okienka transferowego. Nutka hazardu z magia pożyteczności, co Ty na to? :D
0
@marcin62 i tak nie zapłaci.
0
@Ghotti Nie no, liczę że jednak jest honorowym userem pod tym względem xD
4
@marcin62 Jeden już zakład przegrał i tyle widziałeś jak zapłacił, dej pan spokój z tym honorem.
4
@marcin62 Ale masz parcie na szkło.
0
@MaTt_BarcaFan To nie ja mówię randomowym ludziom z sieci, żeby się zwracali do mnie per pan więc sio. Napisałbym do niego na PW, ale takie sprawy sie powinno przy świadkach załatwiać
0
@jaras121 jak to?
1
@marcin62 Co ma piernik do wiatraka? Przecież to widać, ze chodzi ci o atencję :D
2
@MaTt_BarcaFan dokladnie. Wyciera morde zbiurkami charytatywnymi dla poklasku na stronie. Smieszne to.
Oczywiscie nigdy sie nie przyzna, ze dlatego to napisal na forum.
Teraz co godzine ktos bedzie zaklad o to samo proponowal @LuisSalvano zeby zablysnac
0
@Dankhog Chyba rok temu po ciągłym pieprzeniu o zawodniku Psg założył się ze mną i przegrał, przegrany miał wpłacić 100 na jakiś cel czego oczywiście nie zrobił a na pewno nie udowodnił że to zrobił.
Komentarz usunięty
1
@MaTt_BarcaFan Bo mi zależy na atencji ludzi z sieci, aż tak nisko nie upadłem xD
No ale analizatorzy ludzkich zachowań z la bamby już mają swoje powody dlaczego to zaproponowałem nie uwzględniając po prostu połączenia zabawy z pożytecznością xD Trochę to przykre, trochę śmieszne.
0
@marcin62 Zwlaszcza, ze takich postow bylo juz dzisiaj z 6.
Nie no nic w tym dziwnego.
Atencja? A co to?
0
@jaras121 Hmm, to dziwne w takim razie ze ma skrupuły w dalszym ciągu udzielać się na forum, mi by honor nie pozwolił, a 100wka (z całym szacunkiem dla pieniędzy w ogóle) nie jest kwota duża...
0
@marcin62 to byś się przeliczył bo nie jest.
0
@Rust_Cohle Ale macie ból dupy o tą atencję xD
0
@Rust_Cohle widziałem tylko 1, z usunięciem konta. Przynudzasz juz byku :D
I moja propozycja to bezpośrednia kontra do w.w zakładu, gdzie imo byl durny warunek