- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
4
Ostatni mój komentarz przed snem. Real zagrał dziś słabo, ale Zizou z obecnej kadry, tych piłkarzy, których ma do dyspozycji wyciska maksa. Przed dwumeczem z Liverpoolem i El Clasico mówiłem, że jak Zizou to ugra włącznie z klasykiem z tak zbombardowana kadra to trzeba będzie mu pomnik postawić przed tym nowym Bernabeu. Odnoszę wrażenie, że niektórzy bagatelizują brak Ramosa, Varane, Carvajala, czy Lucasa. Za to na pewno należą się Zizou brawa, że zbudował Nacho-Militao na najważniejsze mecze sezonu, dobrej nocy :)
1
@AmigoBlancos tyle, ze ten Liverpool to obecnie mocno średnia drużyna, jeśli Real by z nimi odpadł to trochę słabo by było. Co do el clasico to po prostu Barcelona zagrała najlpeiej jak mogła dla realu, same kontry i poszło
6
@AmigoBlancos ZZ to bardzo dobry trener i moim zdaniem wyciąga maksa z tego co ma. Czy to przyniesie Wam jakieś trofea w tym sezonie? Tego nikt nie wie.
Co do ZZ jeszcze to w mojej opinie jego kunszt trenerski przyćmiły delikatnie decyzję sędziów w LM, które były dość kontrowersyjne, a w jakimś tam stopniu pomogły sięgnąć 3x po LM i to kibice innych drużyn na ten moment pamiętają.