La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

2

Jerzy Połomski ("bo z dziewczynami nigdy..." m.in.) ma 88lat.
Chciałbym tak wyglądać nawet w wieku 55, w ciemno to wziąłbym. Jakim cudem on wygląda tak, a nie inaczej? Zmarszczek tyle co u 35letniej kobiety albo mniej, szyja - to niemożliwe, żeby bez ingerencji np medycyny estetycznej. Ale inne gwiazdy mimo chirurgów i medycymy estetycznej wyglądają 100 razy słabiej. Co myślicie? Geny genialne?

0

@puyol_presidend5 Myślę, że ekskluzywne kosmetyki i do tego makijaż.

0

@Barca_Big_Moment Patrząc na inne przebogate gwiazdy wydaje się, że to byłoby za proste.

0

@puyol_presidend5 Przeszczep włosów też robił.

2

@puyol_presidend5 On już od lat 70 nosi perukę. Kosmetyki, makijaże i inne cuda. Lepiej się zestarzeć uczciwie niz robić z siebie to, co Połomski.

0

@daniel32778 Jeśli jest tak jak mówisz to wybieram drogę Jerzego :D

0

@puyol_presidend5 Połomski Jerzy idolem młodzieży.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?