La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

konto usunięte

13

Borussia to umie wyszukac , wypromowac i sprzedac .Kolejny wielki talent w zespole .Tlumaczyc na Polski slow Pepa chyba nie musze


9

@Ronaldinho10VB jednak gdyby ktoś nie rozumiał to przetłumaczę:
Guardiola: ,,nie mogę w to uwierzyć. Może on kłamie. Jest bardzo dobry jak na 17-sto latka"
:)

0

@Ronaldinho10VB z jednej strony fajnie, ale z drugiej co oni mają z tych talentów

2

@PatrychoO kasa misiu, kasa :P

0

@PatrychoO Kasę i spadek wartości sportowej drużyny :)

0

@ElPonczato @fcbarcafan19 no to jest oczywiste, ale chodziło mi tu o aspekt sportowy

1

@PatrychoO Watzke za bardzo wierzy w swoją nieomylność. Gościu już raz odszedł (chyba w 2005 r.), bo Borussia prawie zbankrutowała. Potem wrócił, uratował finanse i chyba obawia się, że znowu budżet się nie zepnie i dalej jest łasy na kasę.

konto usunięte

2

@fcbarcafan19 Watzke bodajże ma najwięcej akcji Dortmundu na giełdzie i z tego powodu oczywiście dostaje najwięcej z dywidend. Wcale mnie nie dziwi w takim wypadku jego skąpstwo. Inna sprawa, że niektórzy przeceniają ich możliwości finansowe i oczekiwania względem Watzke są niemożliwe do spełnienia.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 *jest tak bardzo dobry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?