La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1240 Culés

2

Z obserwacji, wnioskuję, że topowe kluby wchodzą na najwyższe obroty w okolicach pierwszego meczu fazy pucharowej LM - czyli okolice połowy lutego.

Postanowiłem prześledzić jaką średnią l. pkt w lidze uzyskali półfinaliści LM po pierwszym meczu 1/8 LM:

Real 2,33
City 2,14
Chelsea 1,83
PSG 1,71

Real wygląda najlepiej i to jest po prostu niewiarygodne zważywszy na to, że w między czasie zaliczyli spotkania z Atletico i Barceloną, a dodając do tego szpital madrycki... Cała trójka pomocników jest znowu w top formie, Benzema to klasa, Courtouis broni jak w transie, a Nacho niewzykle dobrze scala defensywę. Dla mnie Real to główny faworyt do wygrania LM. Mają Zidane, który potrafi przygotować Real na wielkie mecze. Może nie będą rozgrywać spektakularnych meczów w lidze, ale jestem pewien, że zdobędą komplet punktów jak rok temu po wznowieniu rozgrywek w lato.

Zdumiewa mnie tutaj PSG. Po tym jak dowalili Barcy 4:1, trzykrotnie przegrywali mecze ligowe. Zdarzyła się wpadka z Nantes, ale przegrali też z czołówką Ligue 1, czyli Monaco i Lille. Z kolei odprawili naprawdę dobrze wyglądający Bayern borykający się z licznymi problemami kadrowymi. Nie wiem co myśleć o PSG, ale mimo wszystko są wstanie powtórzyć zeszłoroczny finał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?