La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

Była mowa wcześniej o tym, wrzucę linka jakby ktoś chciał posłuchać (dzisiejszy live stream energy2000):


1

@negreanu poszedłby na vixe

1

@negreanu Matys mainstage co tydzień oglądam

1

@NaFazieHitman Oj tak, choć w ostatnich latach nieco mniej chodziłem niż w czasach liceum czy sttudiów, ale to zawsze jakaś odskocznia była.
Pamiętam jak sobotę miałem całą zajętą do 20 lub 21, potem szybko się ogarniało i na imprezę. Jeszcze nieraz w drodze leciał set z Ibizy, dało się poczuć klimat...

0

@draxidox Oj tak i będzie na pewno słynny jego numer orgasm.

0

@negreanu zaraz MAtys, ja po 4 piwkach, leciii ładnie retro

0

@draxidox Ja właśnie najbardziej lubię te edycje retromanii i też tenatykę dancową.

1

@negreanu Hubertus, Thomas legendy Energy 2000 Przytkowic, no i król Matys, coś pięknego

0

@draxidox Oj tak, fajnie żę wyszli z taką inicjatywą, bo co by nie mówić to kluby są jednym z miejsc, które najbardziej ucierpiały przez pandemię. Te mniejsze jak już miały trudności przed koronawirusem to pewnie upadną, może ktoś tam po wykupi jakieś, ale Energy przetrwa na pewno.

1

@negreanu takie tuzy i tak się utrzymają, o to co robi Jacek czyli streamy co tydzień to możliwość na moment zapomnienia o tych lockdownach

0

@draxidox chciałbym znowu zobaczyć tylu ludzi na imprezie :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?