La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2055 Culés

0

Jak Aguero strzeli tyle goli co Martin, to będzie wynik zadowalający.

0

@Dzemix111 to po co nam w takim razie Aguero z pensją 12mln jak ma strzelać tyle co Brajt, który pobiera 3mln?

0

@Yoshi94 no właśnie, moim zdaniem totalnie bez sensu.

0

@Dzemix111 Aguero tyle co Brajt to by strzelił grając z opaska na oczach. Jak można porównać tych 2 graczy. Różnica polega najbardziej na tym że Aguero piłka przy nodze nie przeszkadza...

0

@PatrykBarca Widać po jego statystykach w ostatnim czasie, jak wiele strzela :P

0

@Dzemix111 Właśnie to jest najśmieszniejsze:) że Aguero prawie cały sezon był kontuzjowany , a i tak ma lepszy średnia gola w przeliczeniu na minuty....
Gdyby rozegrał tyle minut co nasz Martin to Nie było by czego zbierać.

0

@PatrykBarca Gdyby rozegrał tyle minut, to pewnie tak. Ale przez wiek i podatność na kontuzje może 20 spotkań w sezonie to będzie szczyt. A gość ma zarabiać kilka razy tyle co Brajt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?