La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

2

Żart a nie trener... Pique gra bo chce chociaz jest kontuzjowany i bez formy, powodzenia życzę w starociach z Williamsem, Grizz no bo ktos sie musi platac pod nogami Messiego zamiast szybkiego Dembele i chociazby brak na ławce Puiga, który juz nie raz wchodząc w końcówce ożywiał nasza gra.

Zakończymy ten sezon z niczym i wielki Kumam będzie mogl zrzucić wszystko na VAR, słaba kadrę, perypetie z prezesem i Messim a nie na siebie.
A tymczasem Zizou z łapanka walczy o mistrza i LM...

3

@SinMistico Dzięki za info, teraz można bez emocji obejrzeć porażkę Barcy.

4

@SinMistico A może poczekaj na mecz i po nim takie rzeczy pisz xD co my przegraliśmy ten finał już czy jak?

konto usunięte

0

@SinMistico Przecież dostał zielone światło...

0

@SinMistico no to co za problem dopingować Los Blancos?

0

@SinMistico akurat Griezmann czy Dembele to bez znaczenia, jeden bez wpływu na grę a drugi sabotażysta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?