La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

20

Mówić możecie co chcecie, ale jak każdy wyśmiewa Albe za jego płacze i machanie łapkami tak powiem jedno będziemy po nim płakac tak jak po Alvesie. Gość jest kapitalny z tego co zauważyłem Asysta po golu frankiego i Asysta przy golu Leosia. Można gościa nie lubić ja sam czasem tak mam, ale głównie za jego zachowania , ale spokojnie ten gość to jeden z najlepszych LO w historii i to mówie całkowicie na poważnie, a sposób zrozumienia z Leo jest na kosmicznym poziomie. Pique też każdy skazywał na porażkę, że nie da rady i jest ryzyko. Pique jest jednym z nielicznych piłkarzy i w dodatku wychowankiem, który będzie starał się dla tego klubu zrobić absolutnie wszystko. Gość jest fenomenem. Jak wejdzie tez na swój świetny poziom i w dodatku z obolałym kolanem- co gra! Nie trzeba być sprinterem by wyłączyć szybkiego Williamsa. Frankie i Pedri udawadniają że na tą chwilę nie są na poziomie CKM-u i to widać ale za 2-3 lata mogą być genialnymi pomocnikami bo są mega uzdolnieni. Cieszy tez ogółem świetna postawa całego zespołu i podoba mi się jedna rzecz że zaczęto stawiać na młodych i szkółke bo po coś ona jest w końcu po co płacić gruby szmal jak można sobie zawodników wytrenować. Spory progres robi Mingueza to jest największe odkrycie. Świetnie się rozwija, ale żeby gracz tak grał musi miec zaufanie trenera, a Koeman mu to daje i młody się odwdzięcza i to samo robi z Moribą. Oj mogę przypuszczać że Koeman może być tym, który odbuduję znaczenie La Masii. Widać ile to trofeum znaczyło dla Leo, widać, że kocha ten klub zobaczymy co zadecyduje, ale przypuszczam że widzi jak chłopaki go coraz lepiej rozumieją i on sam widzi i coraz lepiej ich rozumie. Chcę taką Barcę oglądać bo to czysta przyjemność młodość + doświadczenie. Za dzisiejsze zwycięstwo VISCA el BARCA!!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?