La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

4

Ja to chyba jestem jakiś głupi. Bo kompletnie nie rozumiem dyskusji o Koemanie.

Przychodzi trener do BARCELONY!!!!!! Wielkiego jak tu wszyscy mawiają klubu. Ma jakiś tam swój plan na grę. Prosi o transfery za 15/20 mln i ich nie dostaje :) w zamian dostaje grupę 7 młodych zawodników z których 2 grało raz na ruski rok w 1szym zespole a pozostali to wyciągnięte z Barcy B żółtodzioby. Do tego moralnie zniszczony i obrażony na cały świat Messi który chce odejść i w sumie może wygrywać a może i nie wygrywać, zamknięty w sobie Griezmann który został tylko dla tego że myślał że Messi odchodzi, Coutinho który planował chyba grać w miejscu Messiego kiedy ten odejdzie :), połamany Dembele świeżo po półrocznej kontuzji. Ah no i zapomniałem zbawienie naszej pomocy ... transfer za 60 mln Pjanić :)

Co się dzieje? Gramy tak sobie... Messi tragedia, obrona kompletny cyrk. Pomoc nie biega ... nikt się nie wraca... nikomu się nie chce. Stoją i patrzą na siebie , najgorsze średniaki wchodzą w nas jak w masło. Na szczęście odpala Fati i trzyma nas przy życiu.
Dalej lepiej...
Fati się łamie, Coutinho zaczyna grać padakę ( chyba ma jakiś kompleks Messiego który robi to co on tylko lepiej), Coutinho się łamie. Zaczyna grać kolejny młodzik Pedri ... zaczyna odpalać o kurde jak fajnie kolejny młody. Łamie się cała obrona zaczyna grać 2 kolejnych młodych. Lenglet dostarcza średnio 1/2 bramki dla przeciwnika na mecz.
Alba kontuzja... zaczynają się machinacje z Destami i Firpo kogo na którą stronę. Łamie się Dest... Mingueza gra bocznego. W międzyczasie jedyna nadzieja trenera w pomocy de Jong gra KU*WA WSZĘDZIE ... NO KU*WA WSZĘDZIE! Bo to brakuje obrońcy a to brakuje ofensywnego więc musi być podwieszony pod napastnikiem.

W międzyczasie. Dembele gra gówno ... przeplatane petardami w okienka i bramkami z ucieczek przed obrońcami... Griezmann marnuje po 4/5 sytuacji na mecz w tym setki z 5 metrów na pustą bramkę. Busquets słabo czuje się w ustawieniu i gra to co zawsze tylko wolniej. W międzyczasie człowiek który miał nam wejść do pomocy i pomagać Pjanić gra żenadę i w niczym nie pomaga( wylatuje). Wszystko wskazuje na to że będziemy mieli problem żeby wskoczyć do top 3 w lidze.

Aż tu nagle wszystko się mienia ... dosłownie z tygodnia na tydzień... Zawodnikom zaczyna się chcieć coraz bardziej... intensywność rośnie, już nie stoją i nie patrzą się jak przeciwnik ich jeździ a coś tam czasem nawet wrócą do tej obrony. Messi nagle uśmiechnięty cieszy się z każdego gola kolegów jak dziecko. Nowi ludzie zaczynają dawać coraz więcej. Coraz mocniej Pedri, coraz mocniej Mingueza. Dalej kontuzje dalej nie jest super ale jakoś to idzie...
Trafiamy w LM na PSG w pierwszym meczu Mbappe nas masakruje. Ale dziwnym trafem piłkarze nie są załamani ... budujemy się na 2mecz z Sevilla ... masakrujemy ich w lidze i jeszcze bardziej w pucharze. Podchodzimy do rewanżu z PSG gramy Baaardzo dobrą grę w pierwszej połowie ale skuteczność ( tak jak w całym sezonie ) znowu jest słaba. Mogliśmy ten mecz wygrać ... może nie awansować ale na pewno nie był to mecz na remis gdyby w pierwszej wpadła 1/2 byłoby inaczej.

Teraz gramy całkiem przyjemną dla oka piłkę z dużą dawką młodych zawodników. Przegrywamy z mocnymi drużynami jak PSG czy Real pewnie dla tego że jak sama nazwa wskazuje są one mocne ? :) PSG rozwala Bayern a real Liverpool.
Patrząc na to jak spora część tu mówi o tym jaki to Barcelona ma skład do wygrywania wszystkiego no to Bayern i Live też mają takie same składy i niema co umniejszać PSG i Realowi że wygrali bo kontuzje... wygrali ... są lepsi.

Wszyscy krzyczą że nie ma sezonów przejściowych w takim klubie jak Barcelona, szkoda tylko że ta wielka Barcelona wydała krocie na zawodników którzy całkowicie ne pasują do grania w Barcelonie. Gorszy Messi ( Coutinho), człowiek który biega i strzela ( Dembele) i Człowiek który potrzebuje 5/6 setek żeby strzelić jedną ( Griezmann) przynajmniej tak było w pierwszej połowie sezonu teraz Grizzi potrzebuje tylko 3 setki żeby strzelić :)
Zabrać te nazwiska i gdyby nie grający cokolwiek Pedri to zostajemy tylko z Messim i powiedzmy de Jongiem w ataku.

Ja się całkowicie zgadzam z tym że Koeman to nie jest wybitny trener, i nie jest to trener na lata dla Barcelony, i że ma tylko jeden plan na mecz i trudno mu się dopasować do wydarzeń na boisku. Ale baardzo ładnie podniósł morale w leżącym na dnie zespole. Wrócił do życia Messiego. I walczy o wszystko o co może. A ludzie stawiają ultimatum że ma odchodzić jak nie wygra ligi ^^ bo przecież wszystko inne ( LM) już przegrał :) z zespołem który pewnie będzie grał w finale :)

A I BTW dla wszystkich którzy piszą że Koeman powiedział że Barcelona nie ma składu walczyć o puchary...
On powiedział że nie ma składu na walkę o wiele pucharów ... w momencie kiedy połowa składu była kontuzjowana a w obronie grał de Jong.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?