La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

konto usunięte

3

Jak dla mnie to do reformy jest przede wszystkim format rozgrywek reprezentacji. Na to od lat narzekają kluby. Coraz więcej spotkań, bezsensowne i męczące loty tam, a siam. Moim zdaniem powinny zostać tylko mecze eliminacyjne i tyle. Sparingi i liga narodów gdzie piłkarze odstawiają nogi i grają na 30% byleby wrócić do klubu bez kontuzji to bezsens.

konto usunięte

1

@Ratamahatta i jak trener ma zgrywac zespoł oparty tylko na eliminacjach?

0

@Ratamahatta To znaczy może nie tyle sam format meczy, tylko po prostu zamiast czterech dwutygodniowych przerw na reprezentacje (wrzesień, październik, listopad i marzec) zrobić jedną załóżmy miesięczną albo sześciotygodniową przerwę, od listopada do Bożego Narodzenia lub od marca do Świąt Wielkanocnych. Osobiście preferuję pierwszą opcję.

1

@MarioVeB! Na tych kilku treningach. Zresztą co za różnica, szansę każdej reprezentacji dalej byłyby takie same. Bo dotyczyłoby to wszystkich ekip. Zresztą nie oszukujemy się o jakim zgraniu mówimy kiedy tych spotkań towarzyskich było w roku (przed Ligą Narodów) 3 może 4. Nie róbmy już z tych meczów towarzyskich jakiś niewiadomo co. Bo to zwykle bardziej dotyczyło testowania zawodników aniżeli zgrania podstawowej 11tki.
Tak jak pisałem kazda reprezentacja by miała tylko mecze eliminacyjne i później turnieje główne, więc nie byłoby to jakieś niesprawiedliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?