La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

53



Racja :) może tak być

0

@DonMatteo901 W punkt ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@DonMatteo901 a czemu mecze NBA się ludzia nie nudzą? Też elitarne rozgrywki w hermetycznym składzie. Bez spadkow i awansów. A jednak przyciąga i generuje miliardy...
@marcin62

0

@Bobo25 Nie wiem, nie lubię kosza :)

0

@Bobo25 Tego to nie wiem, rozważam czysto hipotetyczny scenariusz odnośnie piłki nożnej który jest tak samo prawdopodobny na obecną chwilę jak ten który mówi, że ludziom to nie zbrzydnie. Czas pokaże

konto usunięte

7

@Bobo25 To jest zupełnie inna bajka, a samo porównanie kompletnie nietrafione. Zresztą w NBA mało kogo interesuje sezon zasadniczy, bo większość drużyn jedzie na trzecim biegu i oszczędza się na play offy, które trwają nieco ponad miesiąc. Dopiero wtedy te mecze są elektryzujące. W sezonie zasadniczym takich meczów masz niewiele w skali 30 drużyn grających co chwile.

1

@BartqRKO Ale tu też będziesz miał po fazie ligowej fazę pucharową. To trochę tak jakbyś powiedział że faza grupowa LM jest bez sensu...
To moim zdaniem będzie jeszcze lepsze od LM bo będzie więcej meczy pomiędzy potentatami już w tej fazie ligowej i wygranie tej ligi to dopiero będzie prestiż, bo będzie zadaniem jeszcze trudniejszym niż LM.

1

@DonMatteo901 Ale pokazuje że takie coś ma prawo funkcjonować i to bardzo dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?