La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

konto usunięte

3

Co to w ogóle za pomysł z tą superligą, jak te kluby miałyby dalej grać w ligach krajowych, jak taki Arsenal dostanie 350 baniek i co roku pewnie też ponad 100 za sam udział, to oni będą mogli płacić jak jakieś szejki i ze średniaka staną się żelaznym top 3 premier league i finansowym potentatem. Trochę to dziwne wszystko.

konto usunięte

3

@Piernik A powiedz gdzie są pieniądze które na LM zarabia UEFA? Bo to co dają klubom za udział to jakieś pomyje.

0

@Piernik
grac ma tam 6 klubów z Premier League - też w większości obecnie najmocniejszych, wiec wiele sie nie zmieni

w pozostałych liga to samo

konto usunięte

0

@lucca87
Ja nie mam zastrzeżeń do super ligi, za te przewały co robią ueafa i fifa to kij im w oko, ale Arsenal w superlidze ? Co oni tam robią :D

0

@Piernik
to mają być rozgrywki dla najbardziej rozpoznawalnych i historycznie najlepszych klubów, dla pozostałych jest furtka 5 wolnych miejsc

a Arsenal jaki by teraz nie był, jest medialnym klubem mimo wszystko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?