La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

konto usunięte

2

Kiedyś to było.. "świński ryj" na Camp Nou dla halowca. A teraz? Robi Ci taki konto na fcbarca.com, napisze, że ich prezes jest fajny miły i sympatyczny i dostanie "lajków" dla atencji. No nie ogarniam ;D

Chyba wszyscy starzy wyjadacze dostali perm bany bo czasem co tu się dzieje to głowa mała ;d

https://weszlo.com/wp-content/uploads/2014/06/z-cyklu-weszo-retro-wiskim-bem-w-luisa-figo-1384441144_Untitled2.jpg

Pamiętacie ten moment? Klasyka gatunku

0

@marcin000019 ich prezesowi zawdzięczamy w sumie uratowanie Barcelony przed upadkiem finansowym

1

@marcin000019 No tak, lepiej żebyśmy się obrzucali obelgami na internetowym forum. Poziom wzrośnie, nie ma co xD

konto usunięte

0

@Gibbon_FCB A no nie, widzisz..

0

@marcin000019 nie przejmuj się tak.

konto usunięte

0

@marcin62 Marcinku, kiedyś tak było i nikt nie płakał ;D Była walka kibicowska, bo to w końcu odwieczny rywal jest.

0

@marcin000019 No wiesz, czasy szkolne juz dawno za nami, to nie gimnazjum zeby zachowywać się jak durne zwierzęta bezmyślnie obrzucając się punchami xD

konto usunięte

0

@marcin62 Punchdown fajna gala walk, na you tube, a jakby tak.. xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?